Antrac Oliva ve Ibea Zeytin Hasat Makinaları çiftçilerin yanında

Anadolu Motor, ürün yelpazesini müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda zenginleştirmeye devam ediyor. Türkiye’de üretilen Antrac Oliva markalı zeytin hasat makinaları ile çiftçilere kolay ve ekonomik şekilde ürün toplamanın keyfini yaşatırken, IBEA markalı zeytin hasat makinaları ile İtalyan kalitesi ve Anadolu Motor güvencesini bir arada sunuyor.

Antac Oliva zeytin hasat makinası çiftçinin hayatını kolaylaştırıyor

Anadolu Motor’un satışa sunduğu yerli üretim Antrac Oliva akülü zeytin hasat makinası, teleskobik uzatma sistemi, ergonomik yapısı ve hafif gövdesiyle ideal kullanım sunuyor. Antrac Oliva’nın taraklı yapısı, ürünün zarar görmeden az fire ile toplanmasını sağlarken, en düşük filiz kırma oranı ile de dikkat çekiyor. Antrac Oliva kullanım kolaylığı sayesinde geleneksel yöntemlerle yapılan hasada oranla aynı sürede yaklaşık 5 kat fazla ürün toplanmasına olanak sunuyor.

Anadolu Motor’un satışını gerçekleştirdiği İtalyan IBEA Zeytin Hasat Makinası, akülü sistemi, ergonomik tutamacı, 3.4 metreye ye kadar standart teleskobik uzatma sistemi, 2.7 kg’lık ağırlığı ile ürün toplamada çiftçilere büyük kolaylık sunuyor. IBEA markalı makinalar tasarımı, kalitesi ve uzun ömrü ile fark yaratıyor.

Antrac Oliva ve IBEA Zeytin Hasat Makinaları Eylül ayından itibaren Anadolu Motor güvencesiyle yetkili bayilerde alıcılarıyla buluşuyor.