Antrac güç ürünleri çiftçilere yardımcı oluyor

Türkiye’nin önde gelen motor üretim ve dağıtım şirketi Anadolu Motor, üretimini ve ithalatını  yaptığı Antrac motopomp, benzinli-dizel jeneratör, çapa makinası ürünleri ihtiyaç duyulan her alanda sunduğu çözümlerle hayatı kolaylaştırıyor.

Anadolu Motor’un ürün grubunda yer alan Antor motorlar ile ürettiği Antrac motopomplar kullanıma ihtiyaç duyulan tüm alanlarda üstün performans sunuyor. 8.5 ile 17 arası beygir gücü modellerindeki dizel motopomplar, tarımsal alanlardaki sulama sistemlerinde ve su tahliyesinde çok amaçlı kullanılabiliyor. Antrac Motopomplar; ipli, marşlı ve kollu çalıştırma seçenekleri, maksimum 75 metreye kadar basma yüksekliği ile en zorlu işlerde kullanıcılarına uzun yıllar kaliteli çözümler sunuyor.

Ürün grubundaki Antrac jeneratörler benzinli-dizel motor alternatifleri ve farklı çalıştırma sistemleri ile her türlü ihtiyacı gideriyor. Antrac dizel jeneratörler, 4 zamanlı hava soğutmalı özelliği ile yüksek performans gerektiren kullanımlarda ideal verim sağlıyor. Anadolu Motor güvencesinde 2 yıl garanti ile satışa sunulan Antrac jeneratör modelleri, sağlamlığı ve düşük yakıt tüketim özelliği ile güç ihtiyacını karşılamada önemli bir tercih sebebi oluyor.

Anadolu Motor’un ürettiği Türkiye’nin ilk otomatik şanzımanlı çapa makinası Antrac Smart ise kullanım kolaylığı ve benzersiz bir performans sunuyor. Anadolu Motor Ar-Ge departmanı tarafından çiftçilerin beklenti ve ihtiyaçları değerlendirilerek bir buçuk yıllık bir çalışma sonrasında hizmete sunulan Antrac Smart, sahip olduğu otomatik vites sayesinde çapa yaparken vites değiştirmek yerine kendi vitesini toprak şartlarına göre ayarlayabiliyor. Kullanıcı, isteği doğrultusunda düzenleyebildiği gaz ayarı ile çapa makinasını istediği zaman hızlandırıp yavaşlatabiliyor. Antrac Smart, gidonunda bulunan kol sayesinde kullanıcı eğilmeden çapa makinasını yönlendirebiliyor. Ürün, katlanabilme özelliği sayesinde de saklama alanı açısından tasarruf imkanı sağlıyor. Gücünü kendi ayarlayan Antrac Smart diğer çapa makinalarına göre yakıt tasarrufu da sağlıyor.

Müşterilerine ileri teknolojiyi sunma hedefiyle çalışmalarına devam eden Anadolu Motor güvencesindeki Antrac Güç Ürünleri, sorunsuz yedek parça ve yaygın servis ağı ile tercih sebebi olmaya devam ediyor.