Anadolu Landini, Globe serisini Bursa Tarım Fuarı’nda tanıtacak

Anadolu Motor ve İtalyan traktör üreticisi Argo Tractors’ün ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini, 9 – 13 Ekim tarihleri arasında Bursa 16. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’ndaki standında Landini yerli üretim Globe serisi ve halihazırda satışına devam ettikleri ithal traktör modellerini çiftçilerin beğenisine sunacak.

50 – 80 beygir aralığındaki dört modelden oluşan Landini Globe serisinin dünyadaki tek üreticisi Anadolu Landini fuarda, Şekerpınar Kocaeli tesislerinde ürettiği Globe serisinin tüm modellerini, ayrıca halen satışına devam ettikleri ürün yelpazesinde yer alan ithal REX, Powerfarm, 5H, 6C ve 7 serisi modellerini sergileyecek.

Anadolu Landini Satış Direktörü Belma Altın, Türkiye’nin en önemli tarım fuarlarından biri olan Bursa Tarım Fuarı’nda çiftçilerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Bursa’da Landini’nin üstün performanslı yerli üretim Globe ve halen satışına devam ettiğimiz ithal REX, Powerfarm, 5H, 6C ve 7 serisi modellerini çiftçilerle buluşturacağız. Landini traktörleri düşük yakıt tüketimi ve sağlamlığı ile çiftçilerin beğenisini kazanan, dostlarına tavsiye edecekleri kadar memnun kalıp güven duydukları bir marka. Biz de Anadolu Landini olarak çiftçilerimizin satış ve satış sonrası hizmetleri ile güvenebileceği en yakın iş ortağıyız” dedi. Altın, Bursa Tarım Fuar’ına özel 6C serisi traktörler için avantajlı fiyat kampanyası düzenlediklerini belirterek; “Çiftçilerimizi modellerimizi tanıtmak ve Landini sahibi yapmak üzere standımıza bekliyoruz” diye konuştu.

Yerli üretim Globe serisi Bursalılarla buluşuyor

Anadolu Landini fuarda Türkiye şartlarına göre özel tasarlanmış, çiftçilerin en fazla ihtiyaç duyduğu 50-80 beygir gücündeki 4 modelden oluşan Globe serisini sergileyecek. Dünyada sadece Türkiye’de Şekerpınar’daki Anadolu Landini’nin tesislerinde üretilen seri, yurtdışı pazarlara da ihraç edilecek.

REX serisi Bahçe Traktörleri yüksek manevra kabiliyeti sunuyor

Bursa Tarım Fuarı’nda sergilenecek olan Landini’nin REX serisindeki traktörleri bahçe için özel olarak üretiliyor. Sahip olduğu turbo intercooler motoru, hidrolik kaldırma kapasitesi ve dar alanlardaki manevra kabiliyetiyle bağ ve bahçelerde sınıfının en iyileri arasında yer alıyor. Farklı boyutlarda her türlü kullanıma uyum sağlayan Landini bahçe traktörlerinden GE serisi alçaltılmış şasisiyle alçak dallı ağaçlara sahip bahçelerde kullanım kolaylığı sunarken, GT serisi ise standart boyutlara sahip bahçe ve açık alanlarda tercih ediliyor.

Tarla modelleri büyük üreticinin verimini artırıyor

Anadolu Landini, Bursa Tarım Fuarı’nda; modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sunan Powerfarm, 5H ve 6C serilerini sergileyecek. Powerfarm modelleri için 24 ileri 12 geri, 5H ve 6C modelleri için 36 ileri 12 geri Powershuttle – Powershift şanzımanları ile üstün çekiş özelliği, turbo intercooler motorları ile de düşük yakıt tüketimi sunuyor.

Yüksek beygir traktör ihtiyacı için ideal model Landini 7 serisi

Anadolu Landini’nin ürün portföyünde bulunan Landini 7 serisi ise; yüksek beygir segmentinde 175-215 hp, 40 ileri 40 geri Roboshift şanzıman, 9.300 kg’lık kaldırma kapasitesine sahip. 540-540E-1.000-1000E hızlı PTO devirleri, ön süspansiyon, kabin süspansiyonu ve ön kaldırıcısıyla Landini 7 serisi yüksek beygir traktör ihtiyacı olan Bursalı çiftçilerin beğenisine sunuluyor.