Anadolu Landini Demo Günleri başlıyor

Anadolu Motor ve İtalyan traktör üreticisi Argo Tractors’ün ortaklığı ile kurulan Anadolu Landini, yurt genelinde çiftçilerle buluşmak üzere 20 Haziran – 13 Ağustos 2018 tarihleri arasında Adana, Urfa, Diyarbakır, Malatya, Elazığ, Tunceli, Muş, Bitlis, Eskişehir, Yozgat, Sivas, Kırşehir, Ankara, Gaziantep ve Kayseri’de köyleri ziyaret edecek. Demo Günleri kapsamında Landini traktörleri çiftçilere test ettirilecek.

Landini traktörlerin Türkiye distribütörü ve Landini Globe serisinin dünyadaki tek üreticisi olan Anadolu Landini, Demo Günleri kapsamında Landini 5H ve 6C traktörlerini tarım üreticileriyle buluşturacak.

Anadolu Landini Satış Direktörü Belma Altın, Demo Günleri’nin çiftçilerin gerçek ihtiyaç ve beklentilerini anlamak adına çok faydalı olduğunu belirtti. Altın, Landini markasının Anadolu’da “Dost Tavsiyesi” olarak tanınmasını bu yakın ilişkiye borçlu olduklarını, ithal modellerin yanı sıra Türkiye’de ürettikleri Landini Globe serisini de çiftçilerin beğenisine sunacak olmanın heyecanını yaşadıklarını söyledi. Altın şöyle devam etti; “Bu yılki Demo Günleri’nde satışına devam ettiğimiz 5H 115 ve 6C 140 model traktörlerimizin yanı sıra dünyada yalnızca Kocaeli Şekerpınar tesisimizde üretilen; ülkemizin toprak ve iklim şartlarına göre özel olarak tasarlanan Landini Globe da eklenecek. Ülkemizin dört bir yanındaki 15 şehirde çiftçilerimizi köy köy ziyaret edeceğiz. Üreticimizin Landini traktörlerinin gücünü, kullanım kolaylığını, üstün ve verimli performansını kendileri test edip görsünler istiyoruz.” dedi.

5H serisi büyük üreticinin verimini artırıyor

Anadolu Landini’nin Demo Günleri etkinliğinde çiftçilere tanıtacağı Landini tarla traktörleri modern tasarımlı, teknolojide öncü ve güçlü performans sergileyen 5H ve 6C serilerinden oluşuyor. 5H serisinin 115 beygir gücündeki modeli, T- tronik şanzıman üstün özelliği, turbo intercooler su soğutmalı motoru, dört tekerlek çekiş sistemi ve düşük yakıt tüketimi ile sınıfının en ileri teknolojisine sahip.

6C serisi çevreci özelliği ve konforlu kullanımıyla fark yaratıyor

Anadolu Landini’nin Demo Günleri etkinliğinde çiftçilerle buluşturacağı 6C serisinden 140 beygir gücündeki model ise 4 silindirli T4i Commonrail motorları sayesinde düşük yakıt tüketimi, düşük egzoz gazı emisyonu ve sessiz çalışma özelliğiyle dikkat çekiyor. Ön aks süspansiyonuna sahip 6C serisi, süspansiyonlu, ergonomik ve geniş iç hacimli kabiniyle kullanımda büyük konfor yaratıyor.

Yerli üretim Landini Globe

Anadolu Landini’nin Demo Günleri etkinliğinde çiftçilerle tanıştıracağı dünyada sadece Kocaeli Şekerpınar tesislerinde üretilen Landini Globe, 50-75 beygir arası 3 silindire sahip 4 modelden oluşuyor. Türkiye toprak ve iklim şartlarına göre özel olarak tasarlanan model sınıfındaki lider çekiş performansıyla göz dolduruyor. Globe 50 2WD modeli 8+8 vitese, GLOBE 70 ve 75 4WD modelleri 12+12 vites ayrıca sürüngen vites seçeneğine sahip. Modern tasarımı, ileri ve yenilikçi teknolojisiyle dikkat çeken model  dünya pazarına da ihraç edilecek.