Amazone’dan yeni UF 1002 ve UF 1302 monte pülverizatörler

Amazone, UF 02 monteli püskürtücü serisini iki yeni modelle genişletti.

UF 1002’nin nominal hacmi 1.000 litre ve gerçek hacmi 1.100 litredir, UF 1302’nin nominal hacmi 1.300 litre ve gerçek hacmi 1.400 litredir.

Her iki model de yanal olarak katlanan Q-Plus bomları 12 ila 15 metre çalışma genişliklerinde veya dikey olarak katlanan Super-S1 veya S2 bomları 15 ila 30 metre arasında kullanılabilir. Bu nedenle, tamamlanan UF 02 serisi artık 1.000 ila 2.000 litre arasındaki tank boyutlarını kapsıyor. Orta fiyat sektöründe yer alan kurulmuş UF 901 ve UF 1201 monteli püskürtücü modelleri ürün yelpazesinde kalacaktır.

Yeni UF 1002 ve 1302’nin her biri, uygun bir ağırlık merkezine sahip özel olarak oluşturulmuş bir polietilen tankla donatılmıştır. Son derece kompakt tank, alt bağlantı kavrama noktaları ile bom arasındaki mesafenin minimumda tutulabileceği anlamına gelir. Hızlı bağlantı sistemi, bu yakın mesafeye rağmen konforlu ve güvenli montaj ve demontaj sağlar. Park sistemi standart olarak temin edilir ve park desteklerinin otomatik olarak tankın altındaki çalışma konumuna kaymasını sağlamak için çalışmaya başlarken dışarıdan serbest bırakılması gerekir.

Püskürtme sıvısı devresi SmartCenter operatör istasyonu üzerinden yönetilir. Bu, kirden ve su sıçramalarından korumak için makinenin sol tarafındaki büyük bir döner kapının arkasında bulunur. Konforlu düzenlenmiş tüm kontrollerle birlikte, yüksek performanslı, 60 litrelik indüksiyon kabı da burada bulunmaktadır. Konik tasarım ve yüksek çekiş kapasitesi, yüksek hızlı, sorunsuz ve tam boşaltma sağlar. Epsom tuzları gibi granüller, karıştırma memesi ve kabın dudağının altında bulunan yüksek performanslı durulama halkası sayesinde sorunsuz bir şekilde indüklenebilir.